Rīgas domes un nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda īstenošanas padomes vēlēšanu rezultāti
Rīgas dome tika saņēmusi 23 pretendentu pieteikumus darbam Rīgas domes un nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda īstenošanas padomē (turpmāk – Padome). Izvērtējot saņemto pieteikumu atbilstību 01.03.2021. nolikumam Nr. DIKS-21-19-nos “Nevalstisko organizāciju pārstāvju ievēlēšanas kārtība dalībai Rīgas domes un nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda īstenošanas padomē”, tika konstatēts, ka viens pretendents neatbilst prasībām, līdz ar to balsošanai tika virzīti 22 pieteiktie pretendenti.
Konstatējot, ka balsošanas sistēmā ARKA nav nostrādājis ierobežojums, ka viens balsotājs var nobalsot par ne vairāk kā 9 pretendentiem, tika atklāti 5 gadījumi, kur organizācijas parstāvji bija nobalsojuši par vairāk nekā 9 pretendentiem. Lai nepieļautu iespēju, ka tas ir devis priekšrocību kādam no pretendentiem, tika precizēti balsošanas rezultāti.
Kopā tika saņemts 71 balsojums. Izvērtējot balsojumu atbilstību noteiktajām prasībām, tajā skaitā, lai organizācija nebūtu balsojusi vairāk kā par 9 pretendentiem, par derīgiem atzīti 63 balsojumi, tas ir balsojumu veica 30 % no visām Rīgas domes un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandu parakstījušām organizācijām.
Saskaņā ar notikušā balsojuma rezultātiem Rīgas domes un nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda īstenošanas padomē kā nevalstisko organizāciju pārstāvji ar pilnvaru termiņu līdz 2023.gada 30.aprīlim ievēlēti šādi pārstāvji:
N.p.k. |
Pretendents |
Biedrība / nodibinājums |
Saņemto
balsu skaits
|
---|
1. |
Anna Norvele |
Latvijas jaunatnes padome |
42 |
2. |
Māris Jansons |
Rīgas apkaimju alianse |
39 |
3. |
Elita Kalniņa |
Vides aizsardzības klubs |
39 |
4. |
Inta Lemešonoka |
Latvijas Karjeras attīstības atbalsta biedrība |
38 |
5. |
Anda Radziņa |
Veselībai un attīstībai |
36 |
6. |
Mihails Simvulidi |
Pilsēta cilvēkiem |
30 |
7. |
Juris Millers |
Latvijas Producentu savienība |
28 |
8. |
Anna Ozola |
Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija |
27 |
9. |
Ilze Paleja |
Latvijas SOS ciematu asociācija |
25 |
Pārējie kandidāti attiecīgi saņēma:
N.p.k. |
Pretendents |
Biedrība / nodibinājums |
Saņemto
balsu skaits
|
---|
10. |
Dainis Vītols |
Latvijas Infrastruktūras modernizācijas apvienība |
24 |
11. |
Rigonda Bērziņa |
Rīga Annenhof |
19 |
12. |
Elīna Treija |
Daudzbērnu ģimeņu biedrība PUZLE |
16 |
13. |
Guntars Grīnvalds |
Nekustamo īpašumu projektu attīstītāju asociācija, Viedās un energoefektīvās pilsētvides tehnoloģiju asociācija |
15 |
14. |
Ilze Kenne |
Latvijas bērniem ar Kustību traucējumiem |
13 |
15. |
Kaspars Markševics |
Latvijas Bērnu bāreņu fonds |
12 |
16. |
Aigars Šveicers |
EANP-Latvia |
10 |
17. |
Dainis Domiņš |
Latvijas Tirgotāju asociācija |
9 |
18. |
Inga Kleinšmite - Zunda |
Iļģuciema daudzbērnu ģimeņu biedrība IB PĒRLE |
8 |
19. |
Edīte Alksne |
Rīgas uzņēmēju biedrība |
7 |
20. |
Arnis Vērzemnieks |
Drošības nozares kompāniju asociācija |
5 |
21. |
Normunds Grinbergs |
Latvijas būvnieku asociācija |
5 |
22. |
Oskars Ikstens |
Latvijas Bāru asociācija |
3 |